22 dienos

rupgjūčio mėnesį mes tradiciškai traukiam pabūti namuose. ne išimtis ir šiemet. šį kartą sumąstėm, kad keliausime mašina (vyno tiekimas ir panašūs reikalai :]).mūsų laukė 1 717 km, anot gps, ir, anot patirties, vokietijos autokamščiai ir nenuspėjama lenkija. liuxą palikome pusę trijų nakties ir, pakankamai normaliai įveikėm vokietiją per beveik 7 valandas, o lenkijoje mūsų laukė nežinia. tačiau, visiškai netikėtai ir maloniai netikėtai lenkija buvo labai draugiškai tuščia keliuose. nepasipainioję lenkų zlotų mylėtojams, namo grįžome apie 10ą vakare, kur mūsų laukė saviausi ir maistas teisingas ir puikus oras :] šiluma tikrai džiugino, nes liuxe buvo tik 11c, pakeliui pas vokiečius rodė net 9c, o namai ne tik, kad namai, bet ir šilumos negailėjo. prisiplepėjome, prisivalgėme ir lūžome.. neilgam.. Kauną užpuolė tornado. tokių vaizdų, garsų ir žaibų nebuvom dar matę niekur.. buvo pakankamai baisu..rezultatai viso šio gamtos siautėjimo va tokie:

vis sukosi mintis, kas būtų buvę, jei būtume strigę kokiame nors kamštyje ir grįžę tuo metu…

o šitos dvi suakmenėjusios gražuolės viską matė.

taip įspūdingai prasidėjo mūsų atostogos namie.

o namie mes veikėme visko daug ir įvairiai.

mėgavomės šiluma

atšventėm 11 metų,

ganėm debesis ir stebėjom dangų virš Kauno

matėm žaibus:

ir gėles prižiūrėjom

ir baldus dažėm :]

ir šiltnamio derlių kirtome

ir terasoj laiką leidom

ir savo miestu grožėjomės

kepėm mėsą (va vieną kartą nepavyko – ėmė lyti, tad teko po lauko lietsargiu kepti. visai patogu :])

stebėjom Kauno “įdomybes” :]

buvom Kauno Hanzos dienose, klausėm “Skylės”

aišku, buvom ir prie jūros. puikus oras, šilta jūra (23c vanduo), savi pajūriai, tinginiavimas, rusų kalba, užkariaujanti mūsų kurortus :[, lietus ir ..

pėdinom palei jūrą

stebėjom saulėlydžius

žiūrėjom į dangų

ir klausėm lietaus

kaip ir Kaune, radome įvairių “įdomybių” :]

kadangi lietus Palangoje tik stiprėjo ir grąsinosi nesustoti, nutarėme, kad laikas judėti namo. bet autostrada visai neįdomu, tai patraukėme keliu palei nemuną. pradžiai nutarėme užsukti į Ventės ragą. pakeliui, pervažiavę vilhelmo kanalą,

radome visiškai netikėtą jėgos aitvarų būrelį, kurie smagiai dūko Kuršių mariose (panašiai matėme sardinijoje ir ispanijoje).

paskui žvyro takais lėkėm pakeliui su vėju link Ventės rago. marios įspūdingai siautėjo ruda spalva pasidažiusios. o štai gandrai mėgavosi vėju – vienas jų išskleidęs sparnus danguje blaškėsi ten, kur vėjas jį nešė, o vienu momentu “užnešė” jį mums tiesiai virš galvų. buvo smagu matyti.

oras niaukėsi, lietumi gąsdino, tai važiavom toliau. dar užsukom į mingės kaimą ant minijos krantų

smagiai pasidairę ir vėjo genami pasukome link Šilutės, paskui link Jurbarko ir link Kauno panemuniui. pakeliui dar “užkopėme” ant Rambyno kalno

pradėjo varvėti lietus, tai patraukėme tiesiai į Kauną.

tokios buvo mūsų atostogos. viskas čia ne chronologine tvarka, bet taip gražiau :]

apie pasivažinėjimą po europą šiek tiek. vokietija link  Lietuvos nebuvo baisi, bet mašinų net naktimis daug. keisti tie vokiečiai.. nesimiega visai jiems :] lenkų bijojom, nes ten neprognozuojama, tačiau, kai sunkiasvoriai nevažiuoja, tai lenkija tik laiko gaišinimas nemažas. greitis iki 100 km/h, tai vilkomės įkyriai. keliai jau kur kas geresni, nei buvo prieš 4 metus. atsirado net keli miestukų apvažiavimai, pailgėjo mokama autostrada. o atgal buvo šiek tiek kitaip. lenkai vėl labai lengvai, o vokietija pašiurpino mašinų kiekiu (sunkiai nupasakojamas), kraupiu lietumi likus 500 km, ir 2 valandom kamščiuose ne dėl kokių avarijų ar panašiai, o tik dėl kelių susiaurėjimų… bet viskas baigėsi sėkmingai. sulakstėme neblogai. vieną supratome, kad tiek lenkijoje, tiek Lietuvoje viršyti greitį ir nerodyti posūkių yra privaloma, kaip ir pėsčiųjų praleisti nebūtina.. kitu atveju gauni įvairių pastabų :] o gaila..

o namuose būti buvo labai gerai.. norisi dar. labai. labai labai.

ačiū visiems

p.s. nuo rudens pakeičiu banaitis.lt rūbą, kuris dar gal įgaus kokių naujų spalvų, išdėstymų ar tvarkos. taigi, pratinkintės prie naujos išvaizdos :]

2 Comments

Join the discussion and tell us your opinion.

simasreply
2010/09/24 at 11:48 am

prašom :] gal dar kas prisipažins, kad papuolė į kadrą?

Tomasreply
2010/09/21 at 7:23 pm

aciu gerbiamieji, kad ir mane iamzinot nuotraukoje kaunas_hanza_1 !!!

Leave a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: