±420 km po belgiją

vienas namuose. savaitgalis. kų daryti? atsakymas aiškus – keliauti. rezultatas? 2 bažnyčios, 2 miestukai, 2 pilys (liekanos) ir vienas krioklys.

kur? belgijoje.

važiavau per žiauriai tvarkingus miestelius ir kaimelius, su begale gėlių.. vietomis kelias buvo kaip Lietuvoje, vietomis kaip priešalpyje.. bet, buvo gražu. tik oras ėmė niauktis ir vėsti..

taigis, labai smarkiai norėjau pamatyti permatomą, skaidrią, kiaurą, nerealią, žavingą ar kaip bepavadinsi bažnyčią belgijoje. apie ją rašė ir lieutviška spauda. gal kas skaitėt? bažnyčia yra 10m aukščio, iš 1000 sluoksnių ir 2000 atramėlių plieno. pastatyta 2011 rugsėjo 24 dieną, ir sukurta gijs van vaerenbergh studijos [www]. projektas pavadintas – tarp eilučių. tobula. nuo atstumo ir kampo priklauso kiek ji reali, kiek kaip sapnas.. Dievams toks projektas tikrai turi patitki. jei kas ieškos, tai štai tiklsios koordinatės : borgloon, limburg regionas, belgija, 50°47’39.25″N – 5°21’6.87″O. bažnyčia pripažinta 2012 metų architektūros nr1. yra už ką. nė menkiausios abejonės.

tikėjausi rasti ten žmonių, bet kad rasiu vestuves, tai nelabai mintis tokia bėgiojo. bet gal tą mažą bažnytėlę tie vestuvininkai padarė realesnę? :]

tikrai patenkintas tuo, ką pamačiau, patraukiau liuxo kryptimi per įvairius belgiškus objektus aprašytus kelioninėje knygoje.. pasukau į limbourg (limburg) miestuką. ant kalno. senas. nieko visai. pakeliui matėsi, kad belgai turėjo jėgos ir pinigų infrastruktūrai..

taigis, limburg/limbourg

va tiek čia to miestuko.. sekantis punktas theux miestelis, kur radau kitas vestuves. dabar gailiuosi, kad nelikau jų stebėti. turėjo būti įdomu.. o miestelis su viena gatve ir visks 🙂

toje pačioje knygoje aprašyta ir kokia tai pilaitė (labai spectaculous) – franchimont [www]. tai nutariau užsukti. ar čia man jų jau matyta daug, ar tos knygos ima bele ką rašyti, bo nėra ką, bet.. gerai, kad tik 3 eurai už tai..

taigis, toliau manęs laukė coo krioklys [www] – vienas įspūdingiausiu belgijoje. vaaa….

vieta persunkta viskuo. keturračiai, baidarės, dviračiai, laipiojimai ir net atrakcionų parkas… ir beeeegalės žmonių..

žodžiu, knyga lieka knyga. vienas geras teigiamas reikalas, kad belgai prisistatę pakelėse labai neblogos kokybės foto reklamų su apylinkėmis. pagavo mane viena tokia su bažnytėle beho (keistoks pavadinimas) miestuke.. ir tikrai neveltui. tikrai

šiandienos pajudėjime liko vienas taškas. tai pilaitė (vėl gerai aprašyta knygoje) – burg reuland [www]. realybėje.. nieko naujo.

burtai, vienok.

taigis, manau, kad jau pakaks. iki liuxo apie 100 km. ten ir patraukiau.. pasivažinėjimas gavosi visai neblogas. ryt, tikriausiai, eisiu ieškot dramblių :]

Share your thoughts

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: