labai gražu 3/5

Šiandiena numatyta dešiniam Lago di Garda krantui ir keletui miesteliukų. Ramiai, neskubant, gražiai ;]

Pirmas apžvalgos taškas – Lazise [www] miestukas, kuris pasitiko labai malonia ramybe, tinginio jausmu ir skaniais ledais su kava. Senas, menantis romėnų laikus, miestukas.

Labai patiko. Bet keliaujam toliau. Kelias labai gražus – vėl palei ežerą. Auto nedaug, vienas kitas vokietys prazvimbia su poršA ir tiek.. Sekantis sustojimas – Bardolino [www], kuris nenustebino niekuo, tik kreivu bokštu ;]]] Ir medinis takas nuo parkingo labai fainas

Sekantis sustojimas buvo labai mielas. Tokia supergerateisingajaukimaloni vieta, kad net saldu ten buvo .. Tiesiog namelis ant vandens. Punta san Vigilio – būtinai užsukit, jei kas važiuosit pro šalį.

Ir paskutinis šiandienos objektas – žiauriai fainas Malcesine [www] miestukas. Labai labai. Malcesine viduramžių dvasia dvelkiantis mažas miestelis, kurio pažiba Scaliger’ių pilis, menanti Veronos viešpatavimą visoje rytinėje Gardos ežero pakrantėje. Mielos, jaukios gatvelės su krautuvėlėmis ir kavinukėmis. Tačiau svarbiausias miestelio traukos taškas yra pakėlėjai į „Monte Baldo“ kalną, dar dažnai vadinamą „Europos sodu“. Čia tarsi takoskyra tarp Alpių ir Viduržemio jūros klimato, leidžianti vešėti pačiai turtingiausiai augmenijai ir klestėti įvairiausiai gyvūnijai. Neveikė šis gėris – nesezonas.. Šaltiniai rašo, kad čia jau gyventa 500 metais prieš mūsų erą.. Bet kuriuo atveju, tikrai fainas miestukas.

Labai skaniai čia pavalgėme. Labai. Bruschetos pačios labiausios kada nors ragautos ;]

Taip maloniai pasidairę pasukom atgalios link Desenzano, kurio gal kelios nuotraukos bus iš aifono vėliau..

Ryt paliksime šiltą ir labai mielą Italijos kampą ir pajudėsime link DE per Austriją. Laukia nakvynė Ulm miestuke.

Share your thoughts

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: