mašinytės 2017

Kovo mėnuo – mašinyčių mėnuo 😉 Dar viena sulaukta maloni proga smagiai pasidairyti po autošou.

Metai laukimo, derinimosi, nekantrumo, pasiruošimo moralinio ir fizinio, treniruotės, analizė, diskusijos, ekonominės situacijos aptarimas, ir 5 automėgikai su vis dar dviem mintyse, 3:15 nakties (ryto) patraukė link Ženevos, kur jiems buvo paruošta 87-a auto paroda [www]. Organizatoriai labai neblogai pasistengė, kuomi mes esame smarkiai dėkingi. Vienok, net oras buvo nuostabus. Pagarba.

Kelias buvo nesunkus, malonus, šoperukas vežė saugiai ir tvarkingai, mėgindamas mumi aprodyti Prancūzijos miegančius kaimelius ir gamtą. Buvo gražu. Ačiū 😉

Šveicariją pasiekėme jau Jono surastu gražiu keliu, tik niekaip mumi keldirbiai neleido pasiekti krioklių..bet gražu buvo vis tiek. Gražu buvo ir diskutuoti temomis be tabu. Eruditinės kalbos, mintys ir idėjos liejosi laisvai, diskusijos buvo pagrįstos automėgikų branda ir patirtimi, konsesusas buvo labai nesunkiai pasiekiamas, entuziazmas ir satisfakcija buvo greta visą kelionę, jau nekalbant apie gėrį, grožį ir toleranciją. Ir ačiū visiems už tai.

Tačiau, kaip mano nuojauta man kužda, ne to jumi čia susirinkot. Jumi laukiat tų vaizdų, kuriuos mes matėmė, lietėm, žavėjomės ir gėrėjomės. Ir štai, prašau (pastaba: foto belekokia tvarka, jokių asmeniškumų):

Sotūs, netroškūs ir plepūs grįžom nesunkiai namo. Šoperukas dirbo atsakingai. Mumi jam netrukdėme visai. Buvo faina. Dėkingas automėgikams. AČIŪ. Kas drauge kitais metais (apsirikau, gerbiamieji, bus 9 važiavimas) ? 😉

Kam smalsu – visi kiti pasivažinėjimai.

PS. Dar nuotraukų galima tikėtis ir pas mudu+1.

1 Comment

Join the discussion and tell us your opinion.

Simasreply
2017/03/19 at 7:03 pm

690’000 visitors, 900 cars, 175 premieres & concept cars… Skelbia oficialus www

Leave a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: